22 mei 2024

LEADER Rivierenland is los

Wat een geweldige kick-off van LEADER Rivierenland vormde de 1e informatie- en inspiratieavond op 22 mei. Een volle zaal geïnteresseerden werd welkom geheten door Hans Martijn Ostendorp, voorzitter van de Lokale Actie Groep van LEADER Rivierenland.

LEADER ondersteunt vernieuwende initiatieven op het platteland die de leefbaarheid vergroten en mensen samenbrengt. Voor en door inwoners.

Na de inhoudelijke presentatie, voorbeeldprojecten uit andere gebieden en enkele pitches werden bij de afsluitende borrel veel contacten gelegd en ideeën uitgewisseld. Het enthousiasme en de wil om samen mooie dingen neer te zetten was voelbaar. Dit kan alleen maar tot mooie projecten leiden.


Ben je ook geïnteresseerd in de mogelijkheden die LEADER biedt en wil je meer weten? Of heb je een mooi idee om jouw dorp en de omgeving te verlevendigen? Neem vooral contact op.

Informatie en contactgegevens vind je op www.leaderrivierenland.nl

Meer nieuws
25 juni 2026 KERSENPARTY TIEL IS GEANNULEERD Wat hadden wij u morgen, vrijdagmiddag 26 juni, graag ontvangen in Tiel. Maar nu Code Rood is afgegeven, vinden wij het niet langer verantwoord u te vragen naar de Nationale Kersenparty te komen. Daarom laten wij u bij dezen weten dat we de Nationale Kersenparty morgen alsnog annuleren. Lees meer over: KERSENPARTY TIEL IS GEANNULEERD
25 juni 2026 Werkbezoek Statenfractie SGP Gelderland Gisteren ontvingen wij de Statenfractie SGP Gelderland voor een werkbezoek aan Regio Rivierenland. Een mooie gelegenheid om met elkaar te spreken over de kracht, de opgaven én de toekomst van onze regio. Lees meer over: Werkbezoek Statenfractie SGP Gelderland
22 juni 2026 Wat gebeurt er als de hartslagader van Nederland dichtslibt? Morgen spreekt de Tweede Kamer over de strategische bereikbaarheid van Nederland. Juist dan verdient één verbinding bijzondere aandacht: de A2 tussen Deil en Vught. Lees meer over: Wat gebeurt er als de hartslagader van Nederland dichtslibt?