22 mei 2024 Terug

LEADER Rivierenland is los

Wat een geweldige kick-off van LEADER Rivierenland vormde de 1e informatie- en inspiratieavond op 22 mei. Een volle zaal geïnteresseerden werd welkom geheten door Hans Martijn Ostendorp, voorzitter van de Lokale Actie Groep van LEADER Rivierenland.

LEADER ondersteunt vernieuwende initiatieven op het platteland die de leefbaarheid vergroten en mensen samenbrengt. Voor en door inwoners.

Na de inhoudelijke presentatie, voorbeeldprojecten uit andere gebieden en enkele pitches werden bij de afsluitende borrel veel contacten gelegd en ideeën uitgewisseld. Het enthousiasme en de wil om samen mooie dingen neer te zetten was voelbaar. Dit kan alleen maar tot mooie projecten leiden.


Ben je ook geïnteresseerd in de mogelijkheden die LEADER biedt en wil je meer weten? Of heb je een mooi idee om jouw dorp en de omgeving te verlevendigen? Neem vooral contact op.

Informatie en contactgegevens vind je op www.leaderrivierenland.nl

Meer nieuws
17 november 2025 TLN & Rivierenland; samen voor een bereikbaar en concurrerend Nederland Wij ontvingen vandaag de bestuursvoorzitter Transport en Logistiek Nederland in FruitDelta Rivierenland. Het is belangrijk dat in Den Haag wordt onderkend hoe cruciaal regio’s als Rivierenland zijn voor de bereikbaarheid van de grote economische metropoolgebieden en daarmee voor de logistieke sector. Lees meer over: TLN & Rivierenland; samen voor een bereikbaar en concurrerend Nederland
13 november 2025 Oproep aan de informerende partijen in Den Haag Wie Nederland vooruit wil helpen, moet investeren in dit hart van onze delta. Dat staat in de brief die wij stuurden aan de informerende partijen in Den Haag. Lees meer over: Oproep aan de informerende partijen in Den Haag
11 november 2025 Samen bouwen aan de agrifoodinnovatie van morgen Gisteren ontvingen wij Oost NL, de regionale ontwikkelingsmaatschappij die bedrijven in Oost-Nederland ondersteunt bij innovatie, investering en internationalisering. Samen verkenden wij hoe wij onze krachten kunnen bundelen om innovatie in de agrifoodsector verder te versnellen. Lees meer over: Samen bouwen aan de agrifoodinnovatie van morgen