10 januari 2024 Terug

Parels van de Regio Deal

Mérie Rijnberk maakte voor de Regio Deal een kunstwerk met 31 prachtige parels, zij symboliseren de resultaten van de Regio Deal.

In dit filmpje overhandigt programmamanager Asta van Droffelaar de parels aan de burgemeester van Culemborg. De parels reizen de regio rond en starten in Culemborg.


De parels representeren 31 initiatieven die er zonder het geld en energie van de Regio Deal niet of later waren gekomen.

Meer nieuws
29 oktober 2025 Regionaal Programma Werklocaties aangeboden aan provincie Gelderland Acht gemeenten in Rivierenland hebben samen het Regionaal Programma Werklocaties (RPW) 2025–2029 opgesteld en aangeboden aan de provincie Gelderland. In dit programma hebben zij afspraken gemaakt over de ontwikkeling van werklocaties, met de nadruk op formele bedrijventerreinen. Het doel: deze terreinen toekomstbestendig maken. Lees meer over: Regionaal Programma Werklocaties aangeboden aan provincie Gelderland
22 oktober 2025 Tweede Kamerlid Hartsuiker in FruitDelta Rivierenland Vandaag ontvingen wij VVD Tweede Kamerlid Jeroen Hartsuiker. Hij ging met ons in gesprek over de ruimtelijke en economische toekomst van Rivierenland. Hier komen alle grote opgaven samen: wonen, werken, water, klimaat, bereikbaarheid en onderwijs & arbeidsmarkt Lees meer over: Tweede Kamerlid Hartsuiker in FruitDelta Rivierenland
17 oktober 2025 FruitDelta Rivierenland in Brussel Afgelopen week bezochten wij - bestuurders uit Regio Rivierenland en de provincie Gelderland, samen met onze partners uit AgriFood Capital - onder de vlag van Food NL de European Week of Regions and Cities in Brussel. Lees meer over: FruitDelta Rivierenland in Brussel