Kantoor Met Vlaggen 5 Juni 23
Terug

Ons team

FruitDelta is een platform waar verschillende partijen elkaar ontmoeten, versterken en samen zorgen voor brede welvaart voor de regio Rivierenland.

De onderstaande mensen dragen namens de Regio Rivierenland hun steentje bij aan die doelstelling. Ze vormen samen het team Projecten en Programma's (P&P).

007Rd Regio Rivierenland
Eline Stam - van Kessel Programma-manager Wonen estam@regiorivierenland.nl 06 4617 6948
130Rd Regio Rivierenland
Perry Ceelen Programmamanager Recreatie & Toerisme pceelen@regiorivierenland.nl 06 2951 0225
Ludolf Portretfoto
Ludolf Van Lith Programmamanager Logistiek/ Vestigingsklimaat lvanlith@regiorivierenland.nl 06 5435 3387
032Rd Reg Riv Medewerkers
Asta van Droffelaar Projectleider Regio Deal avandroffelaar@regiorivierenland.nl 06 50257117
Lrrutger
Rutger Wintjens Strategisch adviseur Onderwijs & Arbeidsmarkt RW-POA Rivierenland wintjens@rwpoa.nl +31 651862407
106Rd Regio Rivierenland
Annemieke Spit Programmamanager duurzaamheid aspit@regiorivierenland.nl +31 630552325
043Rd Reg Riv Medewerkers
Nicole Westerterp Programmamanager Onderwijs en arbeidsmarkt westerterp@rwpoa.nl +31 653645082
035Rd Regio Rivierenland
Julie Fijnje Programmamanager mobiliteit jfijnje@regiorivierenland.nl +31 630379776
096Rd Reg Riv Medewerkers
Natalie Bremmer Manager programma's en projecten nbremmer@regiorivierenland.nl +31 615656623