16 mei 2024 Terug

Kom naar het FoodNL EU Verkiezingsdebat

Wij organiseren, samen met AgriFood Capital, Greenport Venlo en Regio Foodvalley, op donderdag 23 mei 2024 het FoodNL EU Verkiezingsdebat. Het thema van dit debat is ‘Samenwerken aan het voedselsysteem van de toekomst’.


Over dit thema gaan de volgende acht kandidaten – onder leiding van debatleider Aart van Cooten – met elkaar in gesprek:

Bart Millenaar (VVD)
Christian van der Krift (ChristenUnie)
Ellen Putman (Partij voor de Dieren)
Eveline Herben (BBB)
Gijsbrecht Gunter (SGP)
Ian Hendriks (Volt)
Lara Sibbing (GroenLinks-PvdA)
Willemien Koning-Hoeve (CDA)

FoodNL

AgriFood Capital, FruitDelta Rivierenland, Greenport Venlo en Regio Foodvalley zijn samen de grootste voedselproductieregio van Europa en werken onder de naam FoodNL aan de groei en innovatie in agrifood.
Om de relatie van FoodNL met de EU verder te versterken én onze ambitie om het voedsel van morgen slimmer, gezonder en duurzamer te maken, organiseren wij dit verkiezingsdebat vanwege de verkiezingen voor het Europees Parlement op donderdag 6 juni 2024.

Meld u aan!

Het debat wordt gehouden bij de HAS green academy aan de Onderwijsboulevard 221 in ’s-Hertogenbosch en begint om 15.30 uur. Na afloop, rond de klok van 18.30 uur, is er voldoende gelegenheid om elkaar te ontmoeten.

Naar aanmeldformulier FoodNL EU Verzkiezingsdebat
Meer nieuws
4 februari 2025 Tweede Kamerlid Wim Meulenkamp brengt bezoek aan Regio Rivierenland Gisteren ontvingen wij Tweede Kamerlid Wim Meulenkamp (VVD), en zijn persoonlijk medewerker Jamie Bosman, in Regio FruitDelta Rivierenland. Wij spraken wij over een aantal regionale opgaven dat bijdraagt aan het versterken van de brede welvaart in en voor de regio en over de nieuwe Nota Ruimte waar de Tweede Kamer dit jaar veel over zal spreken. Lees meer over: Tweede Kamerlid Wim Meulenkamp brengt bezoek aan Regio Rivierenland
3 februari 2025 Rijk kent Regio Deal toe aan FruitDelta Rivierenland Het Rijk draagt € 22,5 miljoen bij aan de Regio Deal FruitDelta Rivierenland. Dat maakte het kabinet afgelopen vrijdag bekend. “De bijdrage van het Rijk is geweldig nieuws voor onze regio en een fantastische impuls om samen te werken aan het toekomstbestendig wonen, ondernemen en leven in Rivierenland”, aldus Servaas Stoop, voorzitter van Regio Rivierenland. Lees meer over: Rijk kent Regio Deal toe aan FruitDelta Rivierenland
27 januari 2025 Bezoek van het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat Op vrijdag 24 januari jl. bracht Directeur-Generaal Water en Bodem van het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat, Jaap Slootmaker, een bezoek aan Regio Rivierenland. Wij spraken over de betekenis van ‘water en bodem’ voor de ruimtelijke inrichting van Rivierenland. Juist in ónze regio is dat een factor van betekenis. Lees meer over: Bezoek van het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat