22 mei 2024 Terug

LEADER Rivierenland is los

Wat een geweldige kick-off van LEADER Rivierenland vormde de 1e informatie- en inspiratieavond op 22 mei. Een volle zaal geïnteresseerden werd welkom geheten door Hans Martijn Ostendorp, voorzitter van de Lokale Actie Groep van LEADER Rivierenland.

LEADER ondersteunt vernieuwende initiatieven op het platteland die de leefbaarheid vergroten en mensen samenbrengt. Voor en door inwoners.

Na de inhoudelijke presentatie, voorbeeldprojecten uit andere gebieden en enkele pitches werden bij de afsluitende borrel veel contacten gelegd en ideeën uitgewisseld. Het enthousiasme en de wil om samen mooie dingen neer te zetten was voelbaar. Dit kan alleen maar tot mooie projecten leiden.


Ben je ook geïnteresseerd in de mogelijkheden die LEADER biedt en wil je meer weten? Of heb je een mooi idee om jouw dorp en de omgeving te verlevendigen? Neem vooral contact op.

Informatie en contactgegevens vind je op www.leaderrivierenland.nl

Meer nieuws
11 maart 2025 A2 Deil-Vught op plek 1 en 2 van Gelderse file top tien De A2 in noordelijke richting tussen Knooppunt Empel en Kerkdriel is het grootste fileknelpunt van de provincie Gelderland. Op plek 2 gevolgd door diezelfde A2, maar dan in zuidelijke richting. Ook de A15 bij Tiel is nieuw binnen op plek 8. Dat blijkt uit de Gelderse filezwaarte top tien van de ANWB. Lees meer over: A2 Deil-Vught op plek 1 en 2 van Gelderse file top tien
28 februari 2025 Ger Koopmans, LTO Nederland, op bezoek in de regio Donderdag 27 februari ontvingen wij Ger Koopmans, voorzitter van LTO Nederland, in Regio FruitDelta Rivierenland. Lees meer over: Ger Koopmans, LTO Nederland, op bezoek in de regio
Foto van de twee programmamanagers RSF met een quote die oproept om gebruik te maken van de inloopavonden 20 februari 2025 Geld voor innovatie: Regionaal Stimuleringsfonds weer open voor aanvragen Van 3 maart tot en met 7 mei 2025 kunnen ondernemers in Rivierenland weer een aanvraag indienen bij FruitDelta Rivierenland voor een financiële bijdrage uit het Regionaal Stimuleringsfonds (RSF). Vooraf vertrouwelijk sparren? Reserveer een tijdsblok op een van de inloopavonden. Lees meer over: Geld voor innovatie: Regionaal Stimuleringsfonds weer open voor aanvragen